MONOS DESIGN

Biuro architektoniczne Warszawa

Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe oraz formularz, który możesz wypełnić, jeśli chcesz, żebyśmy skontaktowali się z Tobą.

Duchnicka 3/LOK.339 01-796 Warszawa

biuro@monosdesign.pl

+48502770707

MONOS DESIGN

Od wielu lat tworzymy projekty dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i komercyjnych. Jesteśmy dumni z naszych realizacji, które zaprojektowaliśmy z pasją, starannością i dbałością o każdy detal.

Oferujemy architekturę w najlepszej formie, łączącą w sobie harmonię i precyzję na wszystkich etapach inwestycji: od projektu do realizacji. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i rozwiązania. Nieustająco podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje. Wykonujemy projekty wielobranżowe, koncepcyjne, budowlane, przetargowe i wykonawcze. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektów przez kosztorysy, wybór wykonawców, nadzór, usługi budowlane aż do wyposażenia wnętrz pod klucz.

Zapraszam do współpracy Monika Białek - monos@monosdesign.pl

Projektujemy dla każdego

Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę z nowymi klientami. Jeśli potrzebujesz pomocy w projektowaniu swojego budynku lub wnętrza, skontaktuj się z nami. Nasz zespół architektów i inżynierów z przyjemnością pomoże Ci w realizacji Twojej inwestycji i zapewni najlepsze rozwiązania.

Zespół projektowy

W Monos Design pracuje zespół doświadczonych architektów i projektantów, którzy posiadają bogate doświadczenie w projektowaniu różnorodnych budynków. Nasz zespół składa się z osób o różnych specjalizacjach, dzięki czemu możemy zaproponować kompleksowe usługi projektowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kinga Chojnacka
biuro@monosdesign.pl

Zofia Głowińska
zofia.glowinska@monosdesign.pl

Katarzyna Nowosadzka
katarzyna.nowosadzka@monosdesign.pl

Agata Szweda-Nadymus
agata.szweda_nadymus@monosdesign.pl

Marcin Sadowski
marcin.sadowski@monosdesign.pl

Zobacz nasze realizacje

Nasze realizacje obejmują różnorodne typy budynków, w tym domy jednorodzinne, budynki mieszkalne wielorodzinne, obiekty użyteczności publicznej, hotele i wiele innych. Każdy projekt realizujemy zgodnie z wymaganiami klienta.