Kontakt

Duchnicka 3 lok. 339
01-796 Warszawa

+48 602 222 552

biuro@monosdesign.pl

Social Media

Witamy w Monos Design a

Follow us

ZESPÓŁ BUDOWLANY

Wykonawcy z autorytetem

Wszystkie projekty może zrealizować nasz zespół budowlany. Wykonujemy projekty dotyczące wykończenia wnętrz, modernizacji i adaptacji.

Już na etapie powstawania koncepcji następuje proces konsultacji z klientem i naszym zespołem budowlanym. Pozwala to na odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych, określenie czasu potrzebnego na wykonanie założenia projektowego i co najważniejsze, oszacowania kosztorysu. Dzięki własnemu doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie zaoferować stały nadzór nad pracami budowlano wykończeniowymi. Nadzór nad inwestycją może być sprawowany w różnej formie. Jest to zależne od indywidualnych potrzeb klienta oraz przyjętej formy współpracy. Klient zyskuje pewność, że zespół wykonawczy poradzi sobie z projektem i wykona swoją pracę solidnie, zgodnie z założeniami.

Posiadamy specjalistów w wielu dziedzinach: wykończenia wnętrz, murowania, zabudowy gipsowej, suchych tynków, malowania, usług parkieciarskich, hydraulicznych, elektrycznych, instalacyjnych, glazurniczych, kamieniarskich, ogrodniczych, stolarskich i innych.

Są Państwo zainteresowani ofertą współpracy i cennikiem?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Dariusz Białek

dariusz.bialek@monosdesign.pl

+48 516 292 054

Budujemy z pasją

Dobre relacje z klientem i zrozumienie jego potrzeb to klucz do sukcesu.
Współpracuj z najlepszymi, zrealizuj z nami wspaniałą inwestycję.

home       pracownia      realizacje       media       referencje       kontakt